

Керамічна плитка Плитка (30x60) 0KN368R Kanvas marsala - Kanvas з колекції Kanvas COEM виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (30x60) 0KN368R Kanvas marsala - Kanvas найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8015 Каштаново-коричневий Pantone 5195. |
Плитка (30x60) 0KN368R Kanvas marsala - Kanvas з колекції Kanvas COEM може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (30x60) 0KN368R Кенвес марсолєй Кенвес з колекції Кенвес Коім", на неправильно прочитаном як "Плитка (30x60) 0KN368R Канвас марсала Канвас з колекції Канвас Коем". Виробник цієї плитки COEM може бути помилково написаний як COEM, Коім, Коем і навіть як СЩУЬ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 25.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | COEM |
| Серія | Kanvas COEM |
| Найменування 2 | 0KN368R Kanvas marsala |
| Колекція | Kanvas |
| Ефект | Бетон |
| У палеті м.кв. | 42,12 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| Артикул виробника | 0KN368R |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,38,47) HEX: #784a4a RGB: 120, 74, 74 | RAL Design: 020 40 20 Antique Red (Античний Червоний)RAL Classic: 8015 Каштаново-коричневийPantone: 5195 5195 | |
| hsv(0,43,41) HEX: #693c3c RGB: 105, 60, 60 | RAL Design: 020 30 20 Kremlin Red (Кремлівський Червоний)RAL Classic: 8015 Каштаново-коричневийPantone: 504 504 | |
| hsv(0,50,35) HEX: #592d2d RGB: 89, 45, 45 | RAL Design: 030 30 20 Autumn Leaf Red (Червона Осіння Листя)RAL Classic: 8012 Червоно-коричневийPantone: 504 504 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка (30x60) 0KN368R Kanvas marsala - Kanvas з колекції Kanvas COEM