

Керамічна плитка Плитка (30x60.4) PF00006251 Norcia 3060Beige - Norcia з колекції Norcia Sintesi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (30x60.4) PF00006251 Norcia 3060Beige - Norcia найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60.4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone Cool Gray 8. |
Плитка (30x60.4) PF00006251 Norcia3060Beige - Norcia з колекції Norcia Sintesi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (30x60.4) PF00006251 Norcia3060Beige Норші з колекції Норші Сінтежі", на неправильно прочитаном як "Плитка (30x60.4) PF00006251 Norcia3060Beige Норкіа з колекції Норкіа Сінтесі". Виробник цієї плитки Sintesi може бути помилково написаний як Sintesi, Sintes, Сінтежі, Сінтесі і навіть як Іштеуіш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 60.4 см |
| Вага | 23.49 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sintesi |
| Серія | Norcia Sintesi |
| Найменування 2 | PF00006251 Norcia3060Beige |
| Колекція | Norcia |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 56,55 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,45 |
| Товщина | 8.5 m |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.45 м.кв. (8 шт.) |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R12) |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | PF00006251 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Плитка (30x60.4) PF00006251 Norcia 3060Beige - Norcia з колекції Norcia Sintesi