

Керамічна плитка Плитка (30x60.4) PF00000782 Fiordi 3060Grigio - Fiordi з колекції Fiordi Sintesi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (30x60.4) PF00000782 Fiordi 3060Grigio - Fiordi найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60.4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7030 Кам'яно-сірий Pantone 7544. |
Плитка (30x60.4) PF00000782 Fiordi3060Grigio - Fiordi з колекції Fiordi Sintesi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (30x60.4) PF00000782 Fiordi3060Grigio Фєрді з колекції Фєрді Сінтежі", на неправильно прочитаном як "Плитка (30x60.4) PF00000782 Fiordi3060Grigio Фіорді з колекції Фіорді Сінтесі". Виробник цієї плитки Sintesi може бути помилково написаний як Sintesi, Sintes, Сінтежі, Сінтесі і навіть як Іштеуіш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 60.4 см |
| Вага | 23.49 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sintesi |
| Серія | Fiordi Sintesi |
| Найменування 2 | PF00000782 Fiordi3060Grigio |
| Колекція | Fiordi |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 56,55 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,45 |
| Товщина | 8.5 m |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.45 м.кв. (8 шт.) |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R11) |
| Артикул виробника | PF00000782 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Плитка (30x60.4) PF00000782 Fiordi 3060Grigio - Fiordi з колекції Fiordi Sintesi