

Керамічна плитка Плитка (30x30) MKHL Base Sabbia Rt - SistemB з колекції SistemB Marazzi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (30x30) MKHL Base Sabbia Rt - SistemB найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 414. |
Плитка (30x30) MKHL Base Sabbia Rt - SistemB з колекції SistemB Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (30x30) Мкхл Бейз Себбія Рт Сістем з колекції Сістем Мареззі", на неправильно прочитаном як "Плитка (30x30) Мкхл Басе Саббіа Рт Сістем Б з колекції Сістем Б Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 24.29 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | SistemB Marazzi |
| Найменування 2 | MKHL BaseSabbiaRt |
| Колекція | SistemB |
| У палеті м.кв. | 49,14 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,26 |
| Товщина | 9 мм |
| Пакувальна норма | 1.26 м.кв. (14 шт.) |
| Штук в упаковці | 14 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | MKHL |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка (30x30) MKHL Base Sabbia Rt - SistemB з колекції SistemB Marazzi