

Керамічна плитка Плитка (30x30) 42861 Santo Stefano Fondi Naturale - Portico з колекції Portico Cerdomus виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (30x30) 42861 Santo Stefano Fondi Naturale - Portico найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1011 Коричнево-бежевий Pantone 7536. |
Плитка (30x30) 42861 Santo Stefano Fondi Naturale - Portico з колекції Portico Cerdomus може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (30x30) 42861 Сенто Стефейно Фані Нетєрол Портіко з колекції Портіко Сардомас", на неправильно прочитаном як "Плитка (30x30) 42861 Санто Стефано Фонді Натурале Портіко з колекції Портіко Кердомус". Виробник цієї плитки Cerdomus може бути помилково написаний як Cerdomus, Сардомас, Кердомус і навіть як Суквщьгі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 24.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerdomus |
| Серія | Portico Cerdomus |
| Найменування 2 | 42861 SantoStefanoFondiNaturale |
| Колекція | Portico |
| Ефект | Терракота |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. (12 шт.) |
| Штук в упаковці | 12 |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 42861 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(36,42,71) HEX: #b59769 RGB: 181, 151, 105 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7536 7536 | |
| hsv(36,38,76) HEX: #c2a478 RGB: 194, 164, 120 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(36,45,65) HEX: #a6885b RGB: 166, 136, 91 | RAL Design: 085 60 30 Wood Green (Зелене Дерево)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 451 451 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка (30x30) 42861 Santo Stefano Fondi Naturale - Portico з колекції Portico Cerdomus