

Керамічна плитка Плитка (30x30) 3611 Champagne - Soleil з колекції Soleil Tonalite виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (30x30) 3611 Champagne - Soleil найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Плитка (30x30) 3611 Champagne - Soleil з колекції Soleil Tonalite може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (30x30) 3611 Чємпегн Соліл з колекції Соліл Тоноліт", на неправильно прочитаном як "Плитка (30x30) 3611 Чампагне Солеіл з колекції Солеіл Тоналіте". Виробник цієї плитки Tonalite може бути помилково написаний як Tonalite, Tonalit, Тоноліт, Тоналіте і навіть як Ещтфдшеу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 23.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Tonalite |
| Серія | Soleil Tonalite |
| Найменування 2 | 3611 Champagne |
| Колекція | Soleil |
| У палеті м.кв. | 67,31 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,27 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1.27 м.кв. (14 шт.) |
| Штук в упаковці | 14 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 3611 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка (30x30) 3611 Champagne - Soleil з колекції Soleil Tonalite