

Керамічна плитка Плитка (30x30) 232045 Laccheviolaametista(Violaametista) - Lacche з колекції Lacche Settecento виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (30x30) 232045 Laccheviolaametista(Violaametista) - Lacche найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9005 Чорний бурштин Pantone 533. |
Плитка (30x30) 232045 Laccheviolaametista(Violaametista) - Lacche з колекції Lacche Settecento може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (30x30) 232045 Лекчевєлеейметісте(вєлеейметісте) Лекч з колекції Лекч Сеттесенто", на неправильно прочитаном як "Плитка (30x30) 232045 Ласчевіолааметіста(віолааметіста) Ласче з колекції Ласче Сеттекенто". Виробник цієї плитки Settecento може бути помилково написаний як Settecento, Settecent, Сеттесенто, Сеттекенто і навіть як Іуееусутещ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 13.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Settecento |
| Серія | Lacche Settecento |
| Найменування 2 | 232045 Laccheviolaametista(Violaametista) |
| Колекція | Lacche |
| У палеті м.кв. | 49 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (11 шт.) |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Артикул виробника | 232045 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | антрацит |
| hsv(240,20,29) HEX: #3b3b4a RGB: 59, 59, 74 | RAL Design: 290 30 10 Flintstone Blue (Синій Кремінь)RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone: 533 533 | |
| hsv(240,33,18) HEX: #1f1f2e RGB: 31, 31, 46 | RAL Design: 290 20 15 Black Violet (Чорно-Фіолетовий)RAL Classic: 5004 Чорно-синійPantone: 5255 5255 | |
| hsv(240,25,24) HEX: #2e2e3d RGB: 46, 46, 61 | RAL Design: 290 20 15 Black Violet (Чорно-Фіолетовий)RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone: 533 533 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(240,50,12) HEX: #0f0f1f RGB: 15, 15, 31 | RAL Design: 300 20 25 Cardinal Mauve (Кардинальський Ліловий)RAL Classic: 5004 Чорно-синійPantone: 2766 2766 | |
| hsv(240,60,29) HEX: #1e1e4a RGB: 30, 30, 74 | RAL Design: 300 20 30 Ceremonial Purple (Церемоніальний Пурпур)RAL Classic: 5013 Кобальтово-синійPantone: 2766 2766 | |
| hsv(210,33,35) HEX: #3c4b59 RGB: 60, 75, 89 | RAL Design: 260 30 10 Bronze Blue (Бронзовий Синій)RAL Classic: 5008 Сіро-синійPantone: 533 533 | |
| hsv(240,63,47) HEX: #2c2c78 RGB: 44, 44, 120 | RAL Design: 290 30 35 British Mauve (Британський Ліловий)RAL Classic: 5002 Ультрамариново-синійPantone: 2746 2746 | |
| hsv(240,50,35) HEX: #2d2d59 RGB: 45, 45, 89 | RAL Design: 300 20 30 Ceremonial Purple (Церемоніальний Пурпур)RAL Classic: 5022 Нічний синійPantone: 2766 2766 | |
| hsv(250,67,53) HEX: #3c2d87 RGB: 60, 45, 135 | RAL Design: 300 30 40 Sage Violet (Фіолетова Шавлія)RAL Classic: 5002 Ультрамариново-синійPantone: 2746 2746 | |
| hsv(240,14,41) HEX: #5a5a69 RGB: 90, 90, 105 | RAL Design: 290 40 10 Shearwater Black (Чорний Буревісник)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 7456 7456 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка (30x30) 232045 Laccheviolaametista(Violaametista) - Lacche з колекції Lacche Settecento