

Керамічна плитка Плитка (30x180) PGICN00 Drove Rtt 2*300X1800 - North Cape з колекції North Cape Panaria виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (30x180) PGICN00 Drove Rtt 2*300X1800 - North Cape найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 180см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 409. |
Плитка (30x180) PGICN00 Drove Rtt 2*300X1800 - North Cape з колекції North Cape Panaria може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (30x180) PGICN00 Дров Ртт 2*300X1800 Норз Кейп з колекції Норз Кейп Пенарія", на неправильно прочитаном як "Плитка (30x180) PGICN00 Дрове Ртт 2*300X1800 Нортх Капе з колекції Нортх Капе Панаріа". Виробник цієї плитки Panaria може бути помилково написаний як Panaria, Panari, Пенарія, Панаріа і навіть як Зфтфкшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 180 см |
| Вага | 30.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Panaria |
| Серія | North Cape Panaria |
| Найменування 2 | PGICN00 DroveRtt2*300X1800 |
| Колекція | North Cape |
| Ефект | Дерево |
| У палеті м.кв. | 57,24 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 12 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. (2 шт.) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | PGICN00 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,30,59) HEX: #968769 RGB: 150, 135, 105 | RAL Design: 090 60 20 Manzanilla Olive (Оливкова Мансанілья)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 409 409 | |
| hsv(30,40,59) HEX: #96785a RGB: 150, 120, 90 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(40,27,65) HEX: #a69779 RGB: 166, 151, 121 | RAL Design: 085 60 20 Pond Green (Зелений Ставок)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 415 415 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка (30x180) PGICN00 Drove Rtt 2*300X1800 - North Cape з колекції North Cape Panaria