

Керамічна плитка Плитка (30x120) 89257 Abete Bianco Naturale Rettificato - Woodtime з колекції Woodtime Monocibec виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (30x120) 89257 Abete Bianco Naturale Rettificato - Woodtime найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Плитка (30x120) 89257 Abete Bianco Naturale Rettificato - Woodtime з колекції Woodtime Monocibec може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (30x120) 89257 Ебет Біанко Нетєрол Реттіфікейто Вудтім з колекції Вудтім Моносібек", на неправильно прочитаном як "Плитка (30x120) 89257 Абете Біанко Натурале Реттіфікато Вудтіме з колекції Вудтіме Монокібес". Виробник цієї плитки Monocibec може бути помилково написаний як Monocibec, Моносібек, Монокібес і навіть як Ьщтщсшиус, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 120 см |
| Вага | 22.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Monocibec |
| Серія | Woodtime Monocibec |
| Найменування 2 | 89257 AbeteBiancoNaturaleRettificato |
| Колекція | Woodtime |
| Ефект | Дерево |
| У палеті м.кв. | 50,76 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. (3 шт.) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка (30x120) 89257 Abete Bianco Naturale Rettificato - Woodtime з колекції Woodtime Monocibec