

Керамічна плитка Плитка (30.5x91.5) AT9S Art Tobacco Struttura Sign Rt - Art з колекції Art Supergres виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (30.5x91.5) AT9S Art Tobacco Struttura Sign Rt - Art найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.5см і довжина плитки дорівнює 91.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 8100. |
Плитка (30.5x91.5) AT9S Art Tobacco Struttura Sign Rt - Art з колекції Art Supergres може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (30.5x91.5) AT9S Арт Тобекко Страттєрєй Сайгн Рт Арт з колекції Арт Шупаргрс", на неправильно прочитаном як "Плитка (30.5x91.5) AT9S Арт Тобаско Струттура Сігн Рт Арт з колекції Арт Супергрес". Виробник цієї плитки Supergres може бути помилково написаний як Supergres, Шупаргрс, Супергрес і навіть як Ігзукпкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30.5 × 91.5 см |
| Вага | 20.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Supergres |
| Серія | Art Supergres |
| Найменування 2 | AT9S ArtTobaccoStrutturaSignRt |
| Колекція | Art |
| Ефект | Бетон |
| У палеті м.кв. | 45,75 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,12 |
| Товщина | 8.5 m |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.12 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | AT9S |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий коричнево-сірий |
| hsv(0,10,59) HEX: #968787 RGB: 150, 135, 135 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,11,53) HEX: #877878 RGB: 135, 120, 120 | RAL Design: 020 50 05 Zircon Grey (Сірий Циркон)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(0,13,47) HEX: #786868 RGB: 120, 104, 104 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка (30.5x91.5) AT9S Art Tobacco Struttura Sign Rt - Art з колекції Art Supergres