

Керамічна плитка Плитка (30.5x30.9) ADNE1046 Liso Pb Blanco ZEnmallado - Neri з колекції Neri Adex виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (30.5x30.9) ADNE1046 Liso Pb Blanco ZEnmallado - Neri найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.5см і довжина плитки дорівнює 30.9см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка (30.5x30.9) ADNE1046 Liso Pb Blanco ZEnmallado - Neri з колекції Neri Adex може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (30.5x30.9) ADNE1046 Лізо П Бленко Зенмелейдо Нарі з колекції Нарі Едекс", на неправильно прочитаном як "Плитка (30.5x30.9) ADNE1046 Лісо Пб Бланко Зенмалладо Нері з колекції Нері Адекс". Виробник цієї плитки Adex може бути помилково написаний як Adex, Едекс, Адекс і навіть як Фвуч, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30.5 × 30.9 см |
| Вага | 11.56 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Adex |
| Серія | Neri Adex |
| Найменування 2 | ADNE1046 LisoPbBlancoZEnmallado |
| Колекція | Neri |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 11 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 11 шт. |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | ADNE1046 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














3 reviews for Плитка (30.5x30.9) ADNE1046 Liso Pb Blanco ZEnmallado - Neri з колекції Neri Adex