Плитка (30.5x30.5) Radica Ant Cerato Q/CE30.5 - Anticato Cerato з колекції Anticato Cerato Petra Antiqua



Керамічна плитка Плитка (30.5x30.5) Radica Ant Cerato Q/CE30.5 - Anticato Cerato з колекції Anticato Cerato Petra Antiqua виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (30.5x30.5) Radica Ant Cerato Q/CE30.5 - Anticato Cerato найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.5см і довжина плитки дорівнює 30.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone 7518. |
Плитка (30.5x30.5) Radica Ant Cerato Q/CE30.5 - Anticato Cerato з колекції Anticato Cerato Petra Antiqua може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (30.5x30.5) Редікєй Ент Сарейто К/се30.5 Ентікейто Сарейто з колекції Ентікейто Сарейто Петрєй Ентіквєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (30.5x30.5) Радіка Ант Керато Кь/ке30.5 Антікато Керато з колекції Антікато Керато Петра Антікьуа". Виробник цієї плитки Petra Antiqua може бути помилково написаний як Petraantiqua, Petra Antiqu, Петрєй Ентіквєй, Петра Антікьуа і навіть як Зуекф Фтешйгф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30.5 × 30.5 см |
| Вага | 24.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Petra Antiqua |
| Серія | Anticato Cerato Petra Antiqua |
| Найменування 2 | RadicaAntCerato Q/CE30.5 |
| Колекція | Anticato Cerato |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,93 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.93 м.кв. (10 шт.) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | RadicaAntCerato |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,38,47) HEX: #78594a RGB: 120, 89, 74 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(20,43,41) HEX: #694b3c RGB: 105, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(30,44,53) HEX: #87694c RGB: 135, 105, 76 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(20,50,35) HEX: #593c2d RGB: 89, 60, 45 | RAL Design: 060 30 20 Peat Brown (Коричневий Торф)RAL Classic: 8011 Горіхово-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(30,40,59) HEX: #96785a RGB: 150, 120, 90 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка (30.5x30.5) Radica Ant Cerato Q/CE30.5 - Anticato Cerato з колекції Anticato Cerato Petra Antiqua