

Керамічна плитка Плитка (30.3x61.3) Safari Beige 30,3*60,3 - Safari з колекції Safari Ecoceramic виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (30.3x61.3) Safari Beige 30,3*60,3 - Safari найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.3см і довжина плитки дорівнює 61.3см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 413. |
Плитка (30.3x61.3) Safari Beige 30,3*60,3 - Safari з колекції Safari Ecoceramic може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (30.3x61.3) Сефарі Бейдж 30,3*60,3 Сефарі з колекції Сефарі Ікосаремік", на неправильно прочитаном як "Плитка (30.3x61.3) Сафарі Беіге 30,3*60,3 Сафарі з колекції Сафарі Екокераміс". Виробник цієї плитки Ecoceramic може бути помилково написаний як Ecoceramic, Ікосаремік, Екокераміс і навіть як Усщсукфьшс, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30.3 × 61.3 см |
| Вага | 26.5 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ecoceramic |
| Серія | Safari Ecoceramic |
| Найменування 2 | Safari Beige 30,3*60,3 |
| Колекція | Safari |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,3 |
| Товщина | 8 мм |
| Пакувальна норма | 1.3 м.кв. (7 шт.) |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | біло сірий коричнево-сірий |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(40,19,94) HEX: #f0e1c2 RGB: 240, 225, 194 | RAL Design: 090 90 20 Cream Yellow (Жовтий Крем)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7541 7541 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Плитка (30.3x61.3) Safari Beige 30,3*60,3 - Safari з колекції Safari Ecoceramic