

Керамічна плитка Плитка (30.2x60.4) MO367R Manoir Noir Hainaut R - Manoir з колекції Manoir Fioranese виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (30.2x60.4) MO367R Manoir Noir Hainaut R - Manoir найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.2см і довжина плитки дорівнює 60.4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плитка (30.2x60.4) MO367R Manoir Noir Hainaut R - Manoir з колекції Manoir Fioranese може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (30.2x60.4) MO367R Мейноер Ноер Хейнот Р Мейноер з колекції Мейноер Фєрейнез", на неправильно прочитаном як "Плитка (30.2x60.4) MO367R Маноір Ноір Хаінаут Р Маноір з колекції Маноір Фіоранесе". Виробник цієї плитки Fioranese може бути помилково написаний як Fioranese, Fioranes, Фєрейнез, Фіоранесе і навіть як Ашщкфтуіу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30.2 × 60.4 см |
| Вага | 24 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Fioranese |
| Серія | Manoir Fioranese |
| Найменування 2 | MO367R ManoirNoirHainautR |
| Колекція | Manoir |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 42,59 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,092 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.092 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | MO367R |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(240,20,29) HEX: #3b3b4a RGB: 59, 59, 74 | RAL Design: 290 30 10 Flintstone Blue (Синій Кремінь)RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone: 533 533 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка (30.2x60.4) MO367R Manoir Noir Hainaut R - Manoir з колекції Manoir Fioranese