

Керамічна плитка Плитка (30.1x60.5) Stonewave pure 30,1 x 60,5 - Stonewave з колекції Stonewave Unicom Starker виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (30.1x60.5) Stonewave pure 30,1 x 60,5 - Stonewave найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.1см і довжина плитки дорівнює 60.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Плитка (30.1x60.5) Stonewave pure 30,1 x 60,5 - Stonewave з колекції Stonewave Unicom Starker може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (30.1x60.5) Стануейв пєр 30,1 з 60,5 Стануейв з колекції Стануейв Юніком Старкар", на неправильно прочитаном як "Плитка (30.1x60.5) Стоневаве пуре 30,1 кс 60,5 Стоневаве з колекції Стоневаве Уніком Старкер". Виробник цієї плитки Unicom Starker може бути помилково написаний як Unicomstarker, Юніком Старкар, Уніком Старкер і навіть як Гтшсщь Іефклук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30.1 × 60.5 см |
| Вага | 26.13 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Unicom Starker |
| Серія | Stonewave Unicom Starker |
| Найменування 2 | Stonewave pure 30,1 x 60,5 |
| Колекція | Stonewave |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 49,53 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,27 |
| Товщина | 9.5 m |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.27 м.кв. (7 шт.) |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R11) |
| PEI | IV |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка (30.1x60.5) Stonewave pure 30,1 x 60,5 - Stonewave з колекції Stonewave Unicom Starker