Плитка (29x59) PTE360R TRAV. ELEGANTE TAUPE rettificato - Travertino Elegance з колекції Travertino Elegance Ascot



Керамічна плитка Плитка (29x59) PTE360R TRAV. ELEGANTE TAUPE rettificato - Travertino Elegance з колекції Travertino Elegance Ascot виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (29x59) PTE360R TRAV. ELEGANTE TAUPE rettificato - Travertino Elegance найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29см і довжина плитки дорівнює 59см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5507. |
Плитка (29x59) PTE360R TRAV. ELEGANTE TAUPE rettificato - Travertino Elegance з колекції Travertino Elegance Ascot може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (29x59) PTE360R Трев. Ілегент Топ реттіфікейто Трейвартіно Ілегенс з колекції Трейвартіно Ілегенс Ескот", на неправильно прочитаном як "Плитка (29x59) PTE360R Трав. Елеганте Таупе реттіфікато Травертіно Елеганце з колекції Травертіно Елеганце Аскот". Виробник цієї плитки Ascot може бути помилково написаний як Ascot, Ескот, Аскот і навіть як Фісще, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29 × 59 см |
| Вага | 20.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ascot |
| Серія | Travertino Elegance Ascot |
| Найменування 2 | PTE360R TRAV. ELEGANTE TAUPE rettificato |
| Колекція | Travertino Elegance |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,856 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.856 м.кв. (5 шт.) |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | PTE360R |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий коричнево-сірий |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













3 reviews for Плитка (29x59) PTE360R TRAV. ELEGANTE TAUPE rettificato - Travertino Elegance з колекції Travertino Elegance Ascot