

Керамічна плитка Плитка (29x29) Riflessi TGiallo Atlantide Gold - La Dolce Vita з колекції La Dolce Vita Akros виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (29x29) Riflessi TGiallo Atlantide Gold - La Dolce Vita найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29см і довжина плитки дорівнює 29см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9005 Чорний бурштин. |
Плитка (29x29) Riflessi TGiallo Atlantide Gold - La Dolce Vita з колекції La Dolce Vita Akros може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (29x29) Ріфлесші Тга'яло Етлентід Гоулд Лєй Долс Вітєй з колекції Лєй Долс Вітєй Екрос", на неправильно прочитаном як "Плитка (29x29) Ріфлессі Тгіалло Атлантіде Голд Ла Долке Віта з колекції Ла Долке Віта Акрос". Виробник цієї плитки Akros може бути помилково написаний як Akros, Екрос, Акрос і навіть як Флкщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29 × 29 см |
| Вага | 2.52 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Akros |
| Серія | La Dolce Vita Akros |
| Найменування 2 | RiflessiTGialloAtlantideGold |
| Колекція | La Dolce Vita |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,0841 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.0841 м.кв. (1 шт.) |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | RiflessiTGialloAtlantideGold |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(36,38,76) HEX: #c2a478 RGB: 194, 164, 120 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(36,36,82) HEX: #d1b386 RGB: 209, 179, 134 | RAL Design: 080 80 30 Yellow Beige (Жовто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 7535 7535 | |
| hsv(45,36,65) HEX: #a6976a RGB: 166, 151, 106 | RAL Design: 090 60 30 Camouflage Olive (Захисний Оливковий)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 451 451 | |
| hsv(45,29,82) HEX: #d1c294 RGB: 209, 194, 148 | RAL Design: 095 80 20 Pale Olive (Блідо-Оливковий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 5803 5803 | |
| hsv(40,30,59) HEX: #968769 RGB: 150, 135, 105 | RAL Design: 090 60 20 Manzanilla Olive (Оливкова Мансанілья)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 409 409 | |
| hsv(40,33,53) HEX: #87785b RGB: 135, 120, 91 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 404 404 | |
| hsv(45,27,88) HEX: #e0d1a4 RGB: 224, 209, 164 | RAL Design: 095 85 20 Dull Light Yellow (Мутний Світло-Жовтий)RAL Classic: 1014 Слонова кісткаPantone: 454 454 | |
| hsv(40,38,47) HEX: #78694a RGB: 120, 105, 74 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 7497 7497 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63












4 reviews for Плитка (29x29) Riflessi TGiallo Atlantide Gold - La Dolce Vita з колекції La Dolce Vita Akros