

Керамічна плитка Плитка (29.5x36.5) Luce Oggi T3D Rosso Asiago Gold - La Dolce Vita з колекції La Dolce Vita Akros виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (29.5x36.5) Luce Oggi T3D Rosso Asiago Gold - La Dolce Vita найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.5см і довжина плитки дорівнює 36.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8023 Оранжево-коричневий Pantone 4635. |
Плитка (29.5x36.5) Luce Oggi T3D Rosso Asiago Gold - La Dolce Vita з колекції La Dolce Vita Akros може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (29.5x36.5) Л'юс Огджі T3D Росо Ежіейго Гоулд Лєй Долс Вітєй з колекції Лєй Долс Вітєй Екрос", на неправильно прочитаном як "Плитка (29.5x36.5) Луке Оггі T3D Россо Асіаго Голд Ла Долке Віта з колекції Ла Долке Віта Акрос". Виробник цієї плитки Akros може бути помилково написаний як Akros, Екрос, Акрос і навіть як Флкщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.5 × 36.5 см |
| Вага | 3.23 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Akros |
| Серія | La Dolce Vita Akros |
| Найменування 2 | Luce Oggi T3D RossoAsiagoGold |
| Колекція | La Dolce Vita |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,1077 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.1077 м.кв. (1 шт.) |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(26,70,59) HEX: #965b2d RGB: 150, 91, 45 | RAL Design: 060 40 40 Plane Brown (Коричневий Платан)RAL Classic: 8023 Оранжево-коричневийPantone: 4635 4635 | |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(26,64,65) HEX: #a66a3c RGB: 166, 106, 60 | RAL Design: 060 50 40 Camel Brown (Коричневий Верблюд)RAL Classic: 8023 Оранжево-коричневийPantone: 7525 7525 | |
| hsv(26,58,71) HEX: #b57a4c RGB: 181, 122, 76 | RAL Design: 060 60 40 Maple Syrup Brown (Коричневий Кленовий Сироп)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 4645 4645 | |
| hsv(30,50,71) HEX: #b5885b RGB: 181, 136, 91 | RAL Design: 070 60 30 Light Oak Brown (Світло-Коричневий Дуб)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 479 479 | |
| hsv(20,75,47) HEX: #783c1e RGB: 120, 60, 30 | RAL Design: 050 30 36 Rosewood Brown (Коричневий Палісандр)RAL Classic: 8029 Перламутровий міднийPantone: 478 478 | |
| hsv(30,46,76) HEX: #c29569 RGB: 194, 149, 105 | RAL Design: 070 60 30 Light Oak Brown (Світло-Коричневий Дуб)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63












4 reviews for Плитка (29.5x36.5) Luce Oggi T3D Rosso Asiago Gold - La Dolce Vita з колекції La Dolce Vita Akros