Плитка (28x50) Valencia Jazmin - Malaga з колекції Malaga Mijares
Mijares

Керамічна плитка Плитка (28x50) Valencia Jazmin - Malaga з колекції Malaga Mijares виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (28x50) Valencia Jazmin - Malaga найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 28см і довжина плитки дорівнює 50см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка (28x50) Valencia Jazmin - Malaga з колекції Malaga Mijares може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (28x50) Воленші Джезмін Молегєй з колекції Молегєй Міджарс", на неправильно прочитаном як "Плитка (28x50) Валенкіа Джазмін Малага з колекції Малага Міджарес". Виробник цієї плитки Mijares може бути помилково написаний як Mijares, Міджарс, Міджарес і навіть як Ьшофкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 28 × 50 см |
| Вага | 16.88 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Mijares |
| Серія | Malaga Mijares |
| Найменування 2 | Valencia Jazmin |
| Колекція | Malaga |
| У палеті м.кв. | 79,52 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,12 |
| Товщина | 11 мм |
| Пакувальна норма | 1.12 м.кв. (8 шт.) |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | Valencia |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,27,88) HEX: #e0c2a4 RGB: 224, 194, 164 | RAL Design: 070 80 20 Buttercup Yellow (Жовтий Лютик)RAL Classic: 1014 Слонова кісткаPantone: 434 434 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




5 reviews for Плитка (28x50) Valencia Jazmin - Malaga з колекції Malaga Mijares