

Керамічна плитка Плитка (27x163) 303001/73 Essenze sandalo nat Rect - Essenze з колекції Essenze Dado виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (27x163) 303001/73 Essenze sandalo nat Rect - Essenze найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 27см і довжина плитки дорівнює 163см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотий Pantone 7531. |
Плитка (27x163) 303001/73 Essenze sandalo nat Rect - Essenze з колекції Essenze Dado може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (27x163) 303001/73 Ісенз сеноло нет Рект Ісенз з колекції Ісенз Дейдо", на неправильно прочитаном як "Плитка (27x163) 303001/73 Ессензе сандало нат Рест Ессензе з колекції Ессензе Дадо". Виробник цієї плитки Dado може бути помилково написаний як Dado, Dad, Дейдо, Дадо і навіть як Вфвщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 27 × 163 см |
| Вага | 28 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Dado |
| Серія | Essenze Dado |
| Найменування 2 | 303001/73 Essenze sandalo nat Rect |
| Колекція | Essenze |
| Ефект | Дерево |
| У палеті м.кв. | 69,96 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,32 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1.32 м.кв. (3 шт.) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | V |
| Артикул виробника | 303001/73 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,44,53) HEX: #87694c RGB: 135, 105, 76 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(30,50,47) HEX: #785a3c RGB: 120, 90, 60 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 7532 7532 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63











3 reviews for Плитка (27x163) 303001/73 Essenze sandalo nat Rect - Essenze з колекції Essenze Dado