

Керамічна плитка Плитка (26x75) RVW675N Rvw Ametista - Ravello з колекції Ravello NovaBell виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (26x75) RVW675N Rvw Ametista - Ravello найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 26см і довжина плитки дорівнює 75см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 4009 Пастельно-фіолетовий Pantone 5135. |
Плитка (26x75) RVW675N Rvw Ametista - Ravello з колекції Ravello NovaBell може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (26x75) RVW675N Рву Еметістєй Рейвело з колекції Рейвело Новєй Бел", на неправильно прочитаном як "Плитка (26x75) RVW675N Рвв Аметіста Равелло з колекції Равелло Нова Белл". Виробник цієї плитки NovaBell може бути помилково написаний як NovaBell, Новейбел, Новабелл і навіть як ТщмфИудд, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 26 × 75 см |
| Вага | 19.38 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | NovaBell |
| Серія | Ravello NovaBell |
| Найменування 2 | RVW675N RvwAmetista |
| Колекція | Ravello |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,17 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1.17 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | RVW675N |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(340,30,59) HEX: #966978 RGB: 150, 105, 120 | RAL Design: 360 50 20 Copper Pink (Рожева Мідь)RAL Classic: 4009 Пастельно-фіолетовийPantone: 5135 5135 | |
| hsv(340,33,53) HEX: #875b69 RGB: 135, 91, 105 | RAL Design: 360 50 20 Copper Pink (Рожева Мідь)RAL Classic: 4001 Червоно-бузковийPantone: 5135 5135 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Плитка (26x75) RVW675N Rvw Ametista - Ravello з колекції Ravello NovaBell