

Керамічна плитка Плитка (26x75) RVW575N Rvw Corallo - Ravello з колекції Ravello NovaBell виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (26x75) RVW575N Rvw Corallo - Ravello найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 26см і довжина плитки дорівнює 75см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3033 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-рожевий Pantone 7419. |
Плитка (26x75) RVW575N RvwCorallo - Ravello з колекції Ravello NovaBell може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (26x75) RVW575N Рву Корело Рейвело з колекції Рейвело Новєй Бел", на неправильно прочитаном як "Плитка (26x75) RVW575N Рвв Коралло Равелло з колекції Равелло Нова Белл". Виробник цієї плитки NovaBell може бути помилково написаний як NovaBell, Новейбел, Новабелл і навіть як ТщмфИудд, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 26 × 75 см |
| Вага | 19.38 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | NovaBell |
| Серія | Ravello NovaBell |
| Найменування 2 | RVW575N RvwCorallo |
| Колекція | Ravello |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,17 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1.17 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | RVW575N |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,64,65) HEX: #a63c3c RGB: 166, 60, 60 | RAL Design: 030 40 50 Hibiscus Red (Червоний Гібіскус)RAL Classic: 3033 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-рожевийPantone: 7419 7419 | |
| hsv(0,55,65) HEX: #a64b4b RGB: 166, 75, 75 | RAL Design: 030 40 50 Hibiscus Red (Червоний Гібіскус)RAL Classic: 3033 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-рожевийPantone: 696 696 | |
| hsv(0,70,59) HEX: #962d2d RGB: 150, 45, 45 | RAL Design: 030 40 50 Hibiscus Red (Червоний Гібіскус)RAL Classic: 3013 Томатно-червонийPantone: 492 492 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Плитка (26x75) RVW575N Rvw Corallo - Ravello з колекції Ravello NovaBell