

Керамічна плитка Плитка (26x61) Mnh 561n Mnh Square - Manhattan з колекції Manhattan Abita виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (26x61) Mnh 561n Mnh Square - Manhattan найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 26см і довжина плитки дорівнює 61см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 409. |
Плитка (26x61) Mnh561n MnhSquare - Manhattan з колекції Manhattan Abita може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (26x61) Mnh561n Н Сквар Менхеттен з колекції Менхеттен Ебітєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (26x61) Mnh561n Мнх Скьуаре Манхаттан з колекції Манхаттан Абіта". Виробник цієї плитки Abita може бути помилково написаний як Abita, Abit, Ебітєй, Абіта і навіть як Фишеф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 26 × 61 см |
| Вага | 23 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Abita |
| Серія | Manhattan Abita |
| Найменування 2 | Mnh561n MnhSquare |
| Колекція | Manhattan |
| Ефект | Бетон |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,27 |
| Товщина | 11 мм |
| Пакувальна норма | 1.27 м.кв. (8 шт.) |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | Mnh561n |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,30,59) HEX: #968769 RGB: 150, 135, 105 | RAL Design: 090 60 20 Manzanilla Olive (Оливкова Мансанілья)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 409 409 | |
| hsv(40,33,53) HEX: #87785b RGB: 135, 120, 91 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 404 404 | |
| hsv(20,27,65) HEX: #a68879 RGB: 166, 136, 121 | RAL Design: 050 60 10 Ecru Ochre (Охра Екрю)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








5 reviews for Плитка (26x61) Mnh 561n Mnh Square - Manhattan з колекції Manhattan Abita