

Керамічна плитка Плитка (25x75) fLSS Roma 75Travertino - Roma з колекції Roma FAP виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (25x75) fLSS Roma 75Travertino - Roma найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 75см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 413. |
Плитка (25x75) fLSS Roma 75Travertino - Roma з колекції Roma FAP може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (25x75) ф Лс Ромєй 75Travertino Ромєй з колекції Ромєй Феп", на неправильно прочитаном як "Плитка (25x75) ф Лсс Рома 75Travertino Рома з колекції Рома Фап". Виробник цієї плитки FAP може бути помилково написаний як FAP, Феп, Фап і навіть як АФЗ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 25 × 75 см |
| Вага | 16.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | FAP |
| Серія | Roma FAP |
| Найменування 2 | fLSS Roma75Travertino |
| Колекція | Roma |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 59,63 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,125 |
| Товщина | 8.5 m |
| Пакувальна норма | 1.125 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | fLSS |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | біло сірий коричнево-сірий |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













3 reviews for Плитка (25x75) fLSS Roma 75Travertino - Roma з колекції Roma FAP