

Керамічна плитка Плитка (25x75) MBL2 Melody Blue Spess.8,5Mm - Melody з колекції Melody Supergres виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (25x75) MBL2 Melody Blue Spess.8,5Mm - Melody найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 75см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7031 Синьо-сірий Pantone 646. |
Плитка (25x75) MBL2 Melody Blue Spess.8,5Mm - Melody з колекції Melody Supergres може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (25x75) MBL2 Мелоді Бле Спес.8,5мм Мелоді з колекції Мелоді Шупаргрс", на неправильно прочитаном як "Плитка (25x75) MBL2 Мелоді Блуе Спесс.8,5мм Мелоді з колекції Мелоді Супергрес". Виробник цієї плитки Supergres може бути помилково написаний як Supergres, Шупаргрс, Супергрес і навіть як Ігзукпкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 25 × 75 см |
| Вага | 17 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Supergres |
| Серія | Melody Supergres |
| Найменування 2 | MBL2 MelodyBlueSpess.8,5Mm |
| Колекція | Melody |
| У палеті м.кв. | 59,63 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,125 |
| Товщина | 8.5 m |
| Пакувальна норма | 1.125 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | MBL2 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(200,38,47) HEX: #4a6978 RGB: 74, 105, 120 | RAL Design: 240 50 15 Technical Blue (Технічний Синій)RAL Classic: 7031 Синьо-сірийPantone: 646 646 | |
| hsv(220,33,53) HEX: #5b6987 RGB: 91, 105, 135 | RAL Design: 280 40 20 Starry Sky Blue (Синє Зоряне Небо)RAL Classic: 5014 Голубино-синійPantone: 646 646 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка (25x75) MBL2 Melody Blue Spess.8,5Mm - Melody з колекції Melody Supergres