

Керамічна плитка Плитка (25.8x29) Toscana Grabados Amarillo - Toscana з колекції Toscana Acuarelas Bestile виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (25.8x29) Toscana Grabados Amarillo - Toscana найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25.8см і довжина плитки дорівнює 29см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1034 Пастельно-жовтий Pantone 722. |
Плитка (25.8x29) Toscana Grabados Amarillo - Toscana з колекції Toscana Acuarelas Bestile може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (25.8x29) Тоскенєй Гребейдос Емаріло Тоскенєй з колекції Тоскенєй Екаарелес Бестіл", на неправильно прочитаном як "Плитка (25.8x29) Тоскана Грабадос Амарілло Тоскана з колекції Тоскана Акуарелас Бестіле". Виробник цієї плитки Bestile може бути помилково написаний як Bestile, Bestil, Бестіл, Бестіле і навіть як Иуіешду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 25.8 × 29 см |
| Вага | 23 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Bestile |
| Серія | Toscana Bestile |
| Найменування 2 | Toscana Grabados Amarillo |
| Колекція | Toscana |
| У палеті м.кв. | 47 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 9 мм |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (18 шт.) |
| Штук в упаковці | 18 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | світло-бежевий коричнево-сірий |
| hsv(30,67,88) HEX: #e0954a RGB: 224, 149, 74 | RAL Design: 070 70 50 Honeycomb Yellow (Жовті Медові Соти)RAL Classic: 1034 Пастельно-жовтийPantone: 722 722 | |
| hsv(34,64,65) HEX: #a6783c RGB: 166, 120, 60 | RAL Design: 075 50 40 Amber Brown (Коричневий Бурштин)RAL Classic: 8001 Охра коричневаPantone: 873 873 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка (25.8x29) Toscana Grabados Amarillo - Toscana з колекції Toscana Acuarelas Bestile