

Керамічна плитка Плитка (24x64) Csappapr00 Play Papaya Rt - Play з колекції Play Sant Agostino виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (24x64) Csappapr00 Play Papaya Rt - Play найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 24см і довжина плитки дорівнює 64см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 2001 Червоно-жовтогарячий Pantone 174. |
Плитка (24x64) Csappapr00 Play Papaya Rt - Play з колекції Play Sant Agostino може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (24x64) Csappapr00 Плей Пепейєй Рт Плей з колекції Плей Сент Егостіно", на неправильно прочитаном як "Плитка (24x64) Csappapr00 Плаі Папаюа Рт Плаі з колекції Плаі Сант Агостіно". Виробник цієї плитки SantAgostino може бути помилково написаний як SantAgostino, SantAgostin, Сентейгостіно, Сантагостіно і навіть як ІфтеФпщіештщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 24 × 64 см |
| Вага | 15.9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | SantAgostino |
| Серія | Play SantAgostino |
| Найменування 2 | Csappapr00 PlayPapayaRt |
| Колекція | Play |
| У палеті м.кв. | 54,28 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,92 |
| Товщина | 9.4 m |
| Пакувальна норма | 0.92 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | Csappapr00 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(12,83,71) HEX: #b53d1f RGB: 181, 61, 31 | RAL Design: 040 40 60 Copper Red (Червона Мідь)RAL Classic: 2001 Червоно-жовтогарячийPantone: 174 174 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63











5 reviews for Плитка (24x64) Csappapr00 Play Papaya Rt - Play з колекції Play Sant Agostino