

Керамічна плитка Плитка (24x120) J86578 Woodie Blue - Woodie з колекції Woodie Rondine виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (24x120) J86578 Woodie Blue - Woodie найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 24см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2708. |
Плитка (24x120) J86578 WoodieBlue - Woodie з колекції Woodie Rondine може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (24x120) J86578 Вуда'є Бле Вуда'є з колекції Вуда'є Ранін", на неправильно прочитаном як "Плитка (24x120) J86578 Вудіе Блуе Вудіе з колекції Вудіе Рондіне". Виробник цієї плитки Rondine може бути помилково написаний як Rondine, Rondin, Ранін, Рондіне і навіть як Кщтвшту, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 24 × 120 см |
| Вага | 23.4 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Rondine |
| Серія | Woodie Rondine |
| Найменування 2 | J86578 WoodieBlue |
| Колекція | Woodie |
| Ефект | Дерево |
| У палеті м.кв. | 51,04 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,16 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1.16 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| PEI | V |
| Артикул виробника | J86578 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка (24x120) J86578 Woodie Blue - Woodie з колекції Woodie Rondine