

Керамічна плитка Плитка Axi Dark Oak 22,5x90 Strutturato AE7T з колекції Axi Atlas Concorde виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Axi Dark Oak 22,5x90 Strutturato AE7T найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 22.5см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8002 Сигнальний коричневий Pantone 7518. |
Плитка Axi Dark Oak 22,5x90 Strutturato AE7T з колекції Axi Atlas Concorde може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Ексі Дарк Оук 22,5x90 Страттєрейто AE7T з колекції Ексі Етлес Канкорд", на неправильно прочитаном як "Плитка Аксі Дарк Оак 22,5x90 Струттурато AE7T з колекції Аксі Атлас Конкорде". Виробник цієї плитки Atlas Concorde може бути помилково написаний як Atlasconcorde, Atlas Concord, Етлес Канкорд, Атлас Конкорде і навіть як Федфі Сщтсщкву, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| EAN | 0788845339607 |
| Розмір | 22.5 × 90 см |
| Вага | 25.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Atlas Concorde |
| Серія | Axi Atlas Concorde |
| Найменування 2 | Axi Dark Oak 22,5x90 Strutturato |
| Колекція | Axi |
| Ефект | Дерево |
| У палеті м.кв. | 43,74 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,215 |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.215 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Структурна |
| Артикул виробника | AE7T |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,43,41) HEX: #694b3c RGB: 105, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(30,50,47) HEX: #785a3c RGB: 120, 90, 60 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 7532 7532 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




















4 reviews for Плитка Axi Dark Oak 22,5x90 Strutturato AE7T з колекції Axi Atlas Concorde