

Керамічна плитка Плитка (22.5x67.7) 2217 Nogal 22,5x67,5 - 2217 з колекції 2217 Porcelanite Dos виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (22.5x67.7) 2217 Nogal 22,5x67,5 - 2217 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 22.5см і довжина плитки дорівнює 67.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотий Pantone 7531. |
Плитка (22.5x67.7) 2217 Nogal 22,5x67,5 - 2217 з колекції 2217 Porcelanite Dos може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (22.5x67.7) 2217 Ногел 22,5x67,5 2217 з колекції 2217 Порселеніт Дос", на неправильно прочитаном як "Плитка (22.5x67.7) 2217 Ногал 22,5x67,5 2217 з колекції 2217 Поркеланіте Дос". Виробник цієї плитки Porcelanite Dos може бути помилково написаний як Porcelanitedos, Порселеніт Дос, Поркеланіте Дос і навіть як Зщксудфтшеу Вщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 22.5 × 67.7 см |
| Вага | 23.9 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Porcelanite Dos |
| Серія | 2217 Porcelanite Dos |
| Найменування 2 | 2217 Nogal 22,5x67,5 |
| Колекція | 2217 |
| Ефект | Дерево,3D |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,367 |
| Товщина | 9 мм |
| Пакувальна норма | 1.367 м.кв. (9 шт.) |
| Штук в упаковці | 9 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,44,53) HEX: #87694c RGB: 135, 105, 76 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(30,50,47) HEX: #785a3c RGB: 120, 90, 60 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 7532 7532 | |
| hsv(30,40,59) HEX: #96785a RGB: 150, 120, 90 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(30,57,41) HEX: #694b2d RGB: 105, 75, 45 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8007 Олень коричневийPantone: 7532 7532 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Плитка (22.5x67.7) 2217 Nogal 22,5x67,5 - 2217 з колекції 2217 Porcelanite Dos