

Керамічна плитка Плитка (22.5x67.5) 2215 Beige-Crema Relieve - 2215 з колекції 2215 Porcelanite Dos виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (22.5x67.5) 2215 Beige-Crema Relieve - 2215 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 22.5см і довжина плитки дорівнює 67.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Плитка (22.5x67.5) 2215 Beige-Crema Relieve - 2215 з колекції 2215 Porcelanite Dos може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (22.5x67.5) 2215 Бейдж Кремєй Рела'єв 2215 з колекції 2215 Порселеніт Дос", на неправильно прочитаном як "Плитка (22.5x67.5) 2215 Беіге Срема Реліеве 2215 з колекції 2215 Поркеланіте Дос". Виробник цієї плитки Porcelanite Dos може бути помилково написаний як Porcelanitedos, Порселеніт Дос, Поркеланіте Дос і навіть як Зщксудфтшеу Вщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 22.5 × 67.5 см |
| Вага | 23.9 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Porcelanite Dos |
| Серія | 2215 Porcelanite Dos |
| Найменування 2 | 2215 Beige-Crema Relieve |
| Колекція | 2215 |
| Ефект | 3D,Камінь |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,367 |
| Товщина | 8 мм |
| Пакувальна норма | 1.367 м.кв. (9 шт.) |
| Штук в упаковці | 9 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий коричнево-сірий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,29,82) HEX: #d1b394 RGB: 209, 179, 148 | RAL Design: 070 70 20 Light Ash Brown (Світло-Коричневий Ясен)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 4665 4665 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








4 reviews for Плитка (22.5x67.5) 2215 Beige-Crema Relieve - 2215 з колекції 2215 Porcelanite Dos