

Керамічна плитка Плитка (21x18.2) Icon Esagono gun powder - Icon з колекції Icon Unicom Starker виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (21x18.2) Icon Esagono gun powder - Icon найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 18.2см і довжина плитки дорівнює 21см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Плитка (21x18.2) Icon Esagono gun powder - Icon з колекції Icon Unicom Starker може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (21x18.2) Айкон Ізейгоно г'юн поуудар Айкон з колекції Айкон Юніком Старкар", на неправильно прочитаном як "Плитка (21x18.2) Ікон Есагоно гун повдер Ікон з колекції Ікон Уніком Старкер". Виробник цієї плитки Unicom Starker може бути помилково написаний як Unicomstarker, Юніком Старкар, Уніком Старкер і навіть як Гтшсщь Іефклук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 18.2 × 21 см |
| Вага | 10.15 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Unicom Starker |
| Серія | Icon Unicom Starker |
| Найменування 2 | Icon Esagono gun powder |
| Колекція | Icon |
| Ефект | Бетон |
| У палеті м.кв. | 45,4 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,46 |
| Товщина | 9.5 m |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.46 м.кв. (16 шт.) |
| Штук в упаковці | 16 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,8,71) HEX: #b5a7a7 RGB: 181, 167, 167 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,8,76) HEX: #c2b2b2 RGB: 194, 178, 178 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Плитка (21x18.2) Icon Esagono gun powder - Icon з колекції Icon Unicom Starker