

Керамічна плитка Плитка (21.6x25) fLVB Roma Deco Esagono Statuario Grafite - Roma з колекції Roma FAP виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (21.6x25) fLVB Roma Deco Esagono Statuario Grafite - Roma найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 21.6см і довжина плитки дорівнює 25см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка (21.6x25) fLVB Roma Deco Esagono Statuario Grafite - Roma з колекції Roma FAP може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (21.6x25) ф Лв Ромєй Деко Ізейгоно Стейтаарє Грефіт Ромєй з колекції Ромєй Феп", на неправильно прочитаном як "Плитка (21.6x25) ф Лвб Рома Деко Есагоно Статуаріо Графіте Рома з колекції Рома Фап". Виробник цієї плитки FAP може бути помилково написаний як FAP, Феп, Фап і навіть як АФЗ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 21.6 × 25 см |
| Вага | 23.3 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | FAP |
| Серія | Roma FAP |
| Найменування 2 | fLVB RomaDecoEsagonoStatuarioGrafite |
| Колекція | Roma |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 41,3 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,18 |
| Товщина | 8.5 m |
| Пакувальна норма | 1.18 м.кв. (29 шт.) |
| Штук в упаковці | 29 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | fLVB |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка (21.6x25) fLVB Roma Deco Esagono Statuario Grafite - Roma з колекції Roma FAP