

Керамічна плитка Плитка (20x80) PF00009482 MELODIE 2080 NOCE RET - Melodie з колекції Melodie Sintesi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (20x80) PF00009482 MELODIE 2080 NOCE RET - Melodie найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 80см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7008 Сіре хакі Pantone 7497. |
Плитка (20x80) PF00009482 MELODIE 2080 NOCE RET - Melodie з колекції Melodie Sintesi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (20x80) PF00009482 Мелода'є 2080 Нос Рет Мелода'є з колекції Мелода'є Сінтежі", на неправильно прочитаном як "Плитка (20x80) PF00009482 Мелодіе 2080 Ноке Рет Мелодіе з колекції Мелодіе Сінтесі". Виробник цієї плитки Sintesi може бути помилково написаний як Sintesi, Sintes, Сінтежі, Сінтесі і навіть як Іштеуіш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 80 см |
| Вага | 19.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sintesi |
| Серія | Melodie Sintesi |
| Найменування 2 | PF00009482 MELODIE 2080 NOCE RET |
| Колекція | Melodie |
| Ефект | Дерево |
| У палеті м.кв. | 45,92 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,12 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.12 м.кв. (7 шт.) |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | PF00009482 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,43,41) HEX: #695a3c RGB: 105, 90, 60 | RAL Design: 085 40 20 Khaki Green (Зелений Хакі)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 7497 7497 | |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(40,38,47) HEX: #78694a RGB: 120, 105, 74 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 7497 7497 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка (20x80) PF00009482 MELODIE 2080 NOCE RET - Melodie з колекції Melodie Sintesi