

Керамічна плитка Плитка (20x60) 58N1A Bouquet Pistacho - Bouquet з колекції Bouquet Tau виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (20x60) 58N1A Bouquet Pistacho - Bouquet найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1000 Зелено-бежевий Pantone 358. |
Плитка (20x60) 58N1A Bouquet Pistacho - Bouquet з колекції Bouquet Tau може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (20x60) 58N1A Боаквет Пістечо Боаквет з колекції Боаквет То", на неправильно прочитаном як "Плитка (20x60) 58N1A Боукьует Пістачо Боукьует з колекції Боукьует Тау". Виробник цієї плитки Tau може бути помилково написаний як Tau, Ta, То, Тау і навіть як Ефг, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 60 см |
| Вага | 17.42 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Tau |
| Серія | Bouquet Tau |
| Найменування 2 | 58N1A BouquetPistacho |
| Колекція | Bouquet |
| Ефект | Тканина |
| У палеті м.кв. | 60,48 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,96 |
| Товщина | 11.2 |
| Пакувальна норма | 0.96 м.кв. (8 шт.) |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 58N1A |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(84,38,76) HEX: #a4c278 RGB: 164, 194, 120 | RAL Design: 120 80 40 Summer Green (Зелене Літо)RAL Classic: 1000 Зелено-бежевийPantone: 358 358 | |
| hsv(84,42,71) HEX: #97b569 RGB: 151, 181, 105 | RAL Design: 120 70 40 Light Birch Green (Світло-Зелена Береза)RAL Classic: 6025 Папоротево-зеленийPantone: 358 358 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка (20x60) 58N1A Bouquet Pistacho - Bouquet з колекції Bouquet Tau