

Керамічна плитка Плитка (20x60) 56998 Sand Rett.200XFondi Nat.rettificat - Lefka з колекції Lefka Cerdomus виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (20x60) 56998 Sand Rett.200XFondi Nat.rettificat - Lefka найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7002 Оливково-сірий Pantone 8321. |
Плитка (20x60) 56998 Sand Rett.200XFondi Nat.rettificat - Lefka з колекції Lefka Cerdomus може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (20x60) 56998 Сенд Ретт.200гзфані Нет.реттіфікет Лефкєй з колекції Лефкєй Сардомас", на неправильно прочитаном як "Плитка (20x60) 56998 Санд Ретт.200ксфонді Нат.реттіфісат Лефка з колекції Лефка Сердомус". Виробник цієї плитки Cerdomus може бути помилково написаний як Cerdomus, Сардомас, Сердомус і навіть як Суквщьгі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 60 см |
| Вага | 22 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerdomus |
| Серія | Lefka Cerdomus |
| Найменування 2 | 56998 SandRett.200XFondiNat.rettificat |
| Колекція | Lefka |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,96 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.96 м.кв. (8 шт.) |
| Штук в упаковці | 8 |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 56998 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,22,53) HEX: #878769 RGB: 135, 135, 105 | RAL Design: 110 60 20 Peapod Green (Зелені Стручки Гороху)RAL Classic: 7002 Оливково-сірийPantone: 8321 8321 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(60,25,47) HEX: #78785a RGB: 120, 120, 90 | RAL Design: 110 50 20 Alexandrite Green (Зелений Олександрит)RAL Classic: 6013 Тростниково-зеленийPantone: 8321 8321 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка (20x60) 56998 Sand Rett.200XFondi Nat.rettificat - Lefka з колекції Lefka Cerdomus