

Керамічна плитка Плитка (20x60) 10789 Caqui Natural - Sabbia з колекції Sabbia Todagres виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (20x60) 10789 Caqui Natural - Sabbia найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плитка (20x60) 10789 Caqui Natural - Sabbia з колекції Sabbia Todagres може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (20x60) 10789 Кекві Нетєрел Себбія з колекції Себбія Тодегрс", на неправильно прочитаном як "Плитка (20x60) 10789 Какьуі Натурал Саббіа з колекції Саббіа Тодагрес". Виробник цієї плитки Todagres може бути помилково написаний як Todagres, Тодегрс, Тодагрес і навіть як Ещвфпкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 60 см |
| Вага | 21.6 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Todagres |
| Серія | Sabbia Todagres |
| Найменування 2 | 10789 CaquiNatural |
| Колекція | Sabbia |
| Ефект | Бетон |
| У палеті м.кв. | 27,84 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,96 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.96 м.кв. (8 шт.) |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 10789 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Плитка (20x60) 10789 Caqui Natural - Sabbia з колекції Sabbia Todagres