

Керамічна плитка Плитка (20x50) A015242 Rich crema - Rich з колекції Project Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (20x50) A015242 Rich crema - Rich найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 50см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 427. |
Плитка (20x50) A015242 Rich crema - Rich з колекції Project Ape може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (20x50) A015242 Річ кремєй Річ з колекції Проджект Еп", на неправильно прочитаном як "Плитка (20x50) A015242 Річ срема Річ з колекції Проджест Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 50 см |
| Вага | 16.79 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Rich Ape |
| Найменування 2 | A015242 Rich crema |
| Колекція | Rich |
| У палеті м.кв. | 55 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (10 шт.) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | A015242 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | біло сірий коричнево-сірий |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Плитка (20x50) A015242 Rich crema - Rich з колекції Project Ape