

Керамічна плитка Плитка (20x40) 64707 Fondo Cotto - Cottage з колекції Cottage Cerdomus виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (20x40) 64707 Fondo Cotto - Cottage найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 40см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3012 Біжево-червоний Pantone 4725. |
Плитка (20x40) 64707 Fondo Cotto - Cottage з колекції Cottage Cerdomus може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (20x40) 64707 Фано Котто Коттейдж з колекції Коттейдж Сардомас", на неправильно прочитаном як "Плитка (20x40) 64707 Фондо Котто Коттаге з колекції Коттаге Кердомус". Виробник цієї плитки Cerdomus може бути помилково написаний як Cerdomus, Сардомас, Кердомус і навіть як Суквщьгі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 40 см |
| Вага | 22 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerdomus |
| Серія | Cottage Cerdomus |
| Найменування 2 | 64707 Fondo Cotto |
| Колекція | Cottage |
| Ефект | Терракота |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,04 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1.04 м.кв. (13 шт.) |
| Штук в упаковці | 13 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 64707 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(24,42,71) HEX: #b58769 RGB: 181, 135, 105 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(24,38,76) HEX: #c29678 RGB: 194, 150, 120 | RAL Design: 060 70 20 Peanut Butter (Арахісовий Крем)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4735 4735 | |
| hsv(24,45,65) HEX: #a6795b RGB: 166, 121, 91 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(24,50,59) HEX: #96694b RGB: 150, 105, 75 | RAL Design: 060 50 30 Mustard Brown (Коричнева Гірчиця)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 4715 4715 | |
| hsv(24,56,53) HEX: #875a3b RGB: 135, 90, 59 | RAL Design: 050 40 30 Curry Brown (Коричневий Каррі)RAL Classic: 8007 Олень коричневийPantone: 875 875 | |
| hsv(24,36,82) HEX: #d1a486 RGB: 209, 164, 134 | RAL Design: 060 70 30 Peach Yellow (Жовтий Персик)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4735 4735 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка (20x40) 64707 Fondo Cotto - Cottage з колекції Cottage Cerdomus