Плитка (20x30) PUTD96 Tierras Blush - Tierras Industrial з колекції Tierras Industrial Mutina
Mutina

Керамічна плитка Плитка (20x30) PUTD96 Tierras Blush - Tierras Industrial з колекції Tierras Industrial Mutina виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (20x30) PUTD96 Tierras Blush - Tierras Industrial найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 4665. |
Плитка (20x30) PUTD96 Tierras Blush - Tierras Industrial з колекції Tierras Industrial Mutina може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (20x30) PUTD96 Тіррес Блуш Тіррес Айнастрайял з колекції Тіррес Айнастрайял М'ютінєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (20x30) PUTD96 Тіеррас Блуш Тіеррас Індустріал з колекції Тіеррас Індустріал Мутіна". Виробник цієї плитки Mutina може бути помилково написаний як Mutina, Mutin, М'ютінєй, Мутіна і навіть як Ьгештф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 30 см |
| Вага | 13.05 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Mutina |
| Серія | Tierras Industrial Mutina |
| Найменування 2 | PUTD96 TierrasBlush |
| Колекція | Tierras Industrial |
| Ефект | Терракота |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,48 |
| Товщина | 12 мм |
| Пакувальна норма | 0.48 м.кв. (8 шт.) |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | PUTD96 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,29,82) HEX: #d1b394 RGB: 209, 179, 148 | RAL Design: 070 70 20 Light Ash Brown (Світло-Коричневий Ясен)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 4665 4665 | |
| hsv(90,15,76) HEX: #b3c2a5 RGB: 179, 194, 165 | RAL Design: 130 80 20 Enamel Green (Зелена Емаль)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 565 565 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63










5 reviews for Плитка (20x30) PUTD96 Tierras Blush - Tierras Industrial з колекції Tierras Industrial Mutina