Плитка (20x20) fMTI Firenze Heritage Maiolica Bianca - Firenze Heritage з колекції Firenze Heritage FAP



Керамічна плитка Плитка (20x20) fMTI Firenze Heritage Maiolica Bianca - Firenze Heritage з колекції Firenze Heritage FAP виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (20x20) fMTI Firenze Heritage Maiolica Bianca - Firenze Heritage найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка (20x20) fMTI Firenze Heritage Maiolica Bianca - Firenze Heritage з колекції Firenze Heritage FAP може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (20x20) ф Мті Файрнз Харітейдж Мейолікєй Біанкєй Файрнз Харітейдж з колекції Файрнз Харітейдж Феп", на неправильно прочитаном як "Плитка (20x20) ф Мті Фірензе Херітаге Маіоліка Біанка Фірензе Херітаге з колекції Фірензе Херітаге Фап". Виробник цієї плитки FAP може бути помилково написаний як FAP, Феп, Фап і навіть як АФЗ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 23.9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | FAP |
| Серія | Firenze Heritage FAP |
| Найменування 2 | fMTI FirenzeHeritageMaiolicaBianca |
| Колекція | Firenze Heritage |
| Ефект | Під старовину |
| У палеті м.кв. | 66 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,2 |
| Товщина | 8.5 m |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.2 м.кв. (30 шт.) |
| Штук в упаковці | 30 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | fMTI |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка (20x20) fMTI Firenze Heritage Maiolica Bianca - Firenze Heritage з колекції Firenze Heritage FAP