

Керамічна плитка Плитка (20x20) VERONA VIOLA - Verona з колекції Verona Mainzu виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (20x20) VERONA VIOLA - Verona найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 4001 Червоно-бузковий Pantone 5285. |
Плитка (20x20) VERONA VIOLA - Verona з колекції Verona Mainzu може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (20x20) Варонєй Вєлєй Варонєй з колекції Варонєй Мейнза", на неправильно прочитаном як "Плитка (20x20) Верона Віола Верона з колекції Верона Маінзу". Виробник цієї плитки Mainzu може бути помилково написаний як Mainzu, Mainz, Мейнза, Маінзу і навіть як Ьфштяг, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 13.75 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Mainzu |
| Серія | Verona Mainzu |
| Найменування 2 | VERONA VIOLA |
| Колекція | Verona |
| У палеті м.кв. | 99 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (25 шт.) |
| Штук в упаковці | 25 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Сатинована |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(300,10,59) HEX: #968796 RGB: 150, 135, 150 | RAL Design: 330 60 10 Greige Violet (Сірувато-Фіолетовий)RAL Classic: 4001 Червоно-бузковийPantone: 5285 5285 | |
| hsv(300,13,47) HEX: #786878 RGB: 120, 104, 120 | RAL Design: 330 40 10 Patina Violet (Фіолетова Патина)RAL Classic: 4001 Червоно-бузковийPantone: 667 667 | |
| hsv(300,11,53) HEX: #877887 RGB: 135, 120, 135 | RAL Design: 330 50 10 Burlap Grey (Сірий Джут)RAL Classic: 4001 Червоно-бузковийPantone: 5285 5285 | |
| hsv(300,14,41) HEX: #695a69 RGB: 105, 90, 105 | RAL Design: 330 40 10 Patina Violet (Фіолетова Патина)RAL Classic: 4001 Червоно-бузковийPantone: 668 668 | |
| hsv(300,9,65) HEX: #a697a6 RGB: 166, 151, 166 | RAL Design: 330 60 10 Greige Violet (Сірувато-Фіолетовий)RAL Classic: 4009 Пастельно-фіолетовийPantone: 5285 5285 | |
| hsv(300,17,35) HEX: #594a59 RGB: 89, 74, 89 | RAL Design: 320 30 10 Stone Violet (Фіолетовий Камінь)RAL Classic: 4001 Червоно-бузковийPantone: 668 668 | |
| hsv(300,20,29) HEX: #4a3b4a RGB: 74, 59, 74 | RAL Design: 320 30 10 Stone Violet (Фіолетовий Камінь)RAL Classic: 4001 Червоно-бузковийPantone: 668 668 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка (20x20) VERONA VIOLA - Verona з колекції Verona Mainzu