

Керамічна плитка Плитка (20x20) E061 4D.PLAIN DEEP BLUE 20 - 4D з колекції 4D Marca Corona виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (20x20) E061 4D.PLAIN DEEP BLUE 20 - 4D найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5011 Стально-синій Pantone 2767. |
Плитка (20x20) E061 4D.PLAIN DEEP BLUE 20 - 4D з колекції 4D Marca Corona може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (20x20) E061 4д.плейн Діп Бле 20 4D з колекції 4D Маркєй Коронєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (20x20) E061 4д.плаін Дееп Блуе 20 4D з колекції 4D Марка Корона". Виробник цієї плитки Marca Corona може бути помилково написаний як Marcacorona, Marca Coron, Маркєй Коронєй, Марка Корона і навіть як Ьфксф Сщкщтф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 23.9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marca Corona |
| Серія | 4D Marca Corona |
| Найменування 2 | E061 4D.PLAIN DEEP BLUE 20 |
| Колекція | 4D |
| Ефект | 3D |
| У палеті м.кв. | 66 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,2 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.2 м.кв. (30 шт.) |
| Штук в упаковці | 30 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | E061 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | антрацит |
| hsv(210,50,24) HEX: #1f2e3d RGB: 31, 46, 61 | RAL Design: 260 20 05 Blue-Black (Синьо-Чорний)RAL Classic: 5011 Стально-синійPantone: 2767 2767 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка (20x20) E061 4D.PLAIN DEEP BLUE 20 - 4D з колекції 4D Marca Corona