Плитка (20x20) Dalila Camoscio - Officina Delle Arti з колекції Officina Delle Arti Giovanni De Maio



Керамічна плитка Плитка (20x20) Dalila Camoscio - Officina Delle Arti з колекції Officina Delle Arti Giovanni De Maio виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (20x20) Dalila Camoscio - Officina Delle Arti найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1024 Охра жовта Pantone 577. |
Плитка (20x20) Dalila Camoscio - Officina Delle Arti з колекції Officina Delle Arti Giovanni De Maio може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (20x20) Долілєй Кеймоссє Оффісінєй Дел Арті з колекції Оффісінєй Дел Арті Гєвенні Д Мейо", на неправильно прочитаном як "Плитка (20x20) Даліла Камоскіо Оффікіна Делле Арті з колекції Оффікіна Делле Арті Гіованні Де Маіо". Виробник цієї плитки Giovanni De Maio може бути помилково написаний як Giovannidemaio, Giovanni De Mai, Гєвенні Д Мейо, Гіованні Де Маіо і навіть як Пшщмфттш Ву Ьфшщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 16 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Giovanni De Maio |
| Серія | Officina Delle Arti Giovanni De Maio |
| Найменування 2 | DalilaCamoscio |
| Колекція | Officina Delle Arti |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (25 шт.) |
| Штук в упаковці | 25 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Майолика |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | DalilaCamoscio |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(69,54,76) HEX: #b2c259 RGB: 178, 194, 89 | RAL Design: 110 70 50 Delaunay Green (Зелений Делоне)RAL Classic: 1024 Охра жовтаPantone: 577 577 | |
| hsv(60,13,88) HEX: #e0e0c3 RGB: 224, 224, 195 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 1013 Перлинно-білийPantone: 5523 5523 | |
| hsv(72,36,82) HEX: #c2d186 RGB: 194, 209, 134 | RAL Design: 120 80 40 Summer Green (Зелене Літо)RAL Classic: 1000 Зелено-бежевийPantone: 579 579 | |
| hsv(75,27,88) HEX: #d1e0a4 RGB: 209, 224, 164 | RAL Design: 120 85 30 Aqua Green (Водний Зелений)RAL Classic: 1014 Слонова кісткаPantone: 566 566 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка (20x20) Dalila Camoscio - Officina Delle Arti з колекції Officina Delle Arti Giovanni De Maio