

Керамічна плитка Плитка (20x20) Campana Brazilian Agata Gialla - Campana з колекції Campana Bisazza виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (20x20) Campana Brazilian Agata Gialla - Campana найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1034 Пастельно-жовтий Pantone 729. |
Плитка (20x20) Campana Brazilian Agata Gialla - Campana з колекції Campana Bisazza може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (20x20) Кемпенєй Брезілайян Егетєй Га'ялєй Кемпенєй з колекції Кемпенєй Бізеззєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (20x20) Кампана Бразіліан Агата Гіалла Кампана з колекції Кампана Бісазза". Виробник цієї плитки Bisazza може бути помилково написаний як Bisazza, Bisazz, Бізеззєй, Бісазза і навіть як Ишіфяяф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 15.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Bisazza |
| Серія | Campana Bisazza |
| Найменування 2 | Campana Brazilian Agata Gialla |
| Колекція | Campana |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,48 |
| Товщина | 14 мм |
| Пакувальна норма | 0.48 м.кв. (12 шт.) |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Цементна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | світло-бежевий коричнево-сірий |
| hsv(33,64,82) HEX: #d1954b RGB: 209, 149, 75 | RAL Design: 075 70 50 Deep Bamboo Yellow (Насичений Жовтий Бамбук)RAL Classic: 1034 Пастельно-жовтийPantone: 729 729 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(34,47,88) HEX: #e0b377 RGB: 224, 179, 119 | RAL Design: 075 80 40 Ash Yellow (Жовтий Ясен)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 728 728 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(36,36,82) HEX: #d1b386 RGB: 209, 179, 134 | RAL Design: 080 80 30 Yellow Beige (Жовто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 7535 7535 | |
| hsv(34,54,76) HEX: #c29459 RGB: 194, 148, 89 | RAL Design: 075 70 40 Brick Yellow (Жовта Обпалена Цегла)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 4655 4655 | |
| hsv(36,38,76) HEX: #c2a478 RGB: 194, 164, 120 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка (20x20) Campana Brazilian Agata Gialla - Campana з колекції Campana Bisazza