

Керамічна плитка Плитка (20x20) Campana Brazilian Agata Blu - Campana з колекції Campana Bisazza виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (20x20) Campana Brazilian Agata Blu - Campana найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5000 Фіолетово-синій Pantone 5405. |
Плитка (20x20) Campana Brazilian Agata Blu - Campana з колекції Campana Bisazza може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (20x20) Кемпенєй Брезілайян Егетєй Бла Кемпенєй з колекції Кемпенєй Бізеззєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (20x20) Кампана Бразіліан Агата Блу Кампана з колекції Кампана Бісазза". Виробник цієї плитки Bisazza може бути помилково написаний як Bisazza, Bisazz, Бізеззєй, Бісазза і навіть як Ишіфяяф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 15.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Bisazza |
| Серія | Campana Bisazza |
| Найменування 2 | Campana Brazilian Agata Blu |
| Колекція | Campana |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,48 |
| Товщина | 14 мм |
| Пакувальна норма | 0.48 м.кв. (12 шт.) |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Цементна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(200,43,41) HEX: #3c5a69 RGB: 60, 90, 105 | RAL Design: 240 40 15 Celeste Blue (Синя Целеста)RAL Classic: 5000 Фіолетово-синійPantone: 5405 5405 | |
| hsv(192,42,71) HEX: #69a6b5 RGB: 105, 166, 181 | RAL Design: 230 60 20 Pyjama Blue (Піжамний Синій)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 2915 2915 | |
| hsv(150,14,82) HEX: #b4d1c2 RGB: 180, 209, 194 | RAL Design: 160 80 15 Sun Yellow (Сонячно-Зелений)RAL Classic: 7035 Світло-сірийPantone: 629 629 | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(180,15,76) HEX: #a5c2c2 RGB: 165, 194, 194 | RAL Design: 200 80 10 Baroque Chalk Soft Blue (Вапняно-Блакитний Бароко)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 543 543 | |
| hsv(210,33,35) HEX: #3c4b59 RGB: 60, 75, 89 | RAL Design: 260 30 10 Bronze Blue (Бронзовий Синій)RAL Classic: 5008 Сіро-синійPantone: 533 533 | |
| hsv(195,36,65) HEX: #6a97a6 RGB: 106, 151, 166 | RAL Design: 230 60 15 Silver Fir Blue (Синя Срібляста Ялина)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 542 542 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка (20x20) Campana Brazilian Agata Blu - Campana з колекції Campana Bisazza