Плитка (20x20) Antique Blanco Mate - Antique з колекції Antique Monopole
Monopole
Керамічна плитка Плитка (20x20) Antique Blanco Mate - Antique з колекції Antique Monopole виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (20x20) Antique Blanco Mate - Antique найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. |
Плитка (20x20) Antique Blanco Mate - Antique з колекції Antique Monopole може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (20x20) Ентік Бленко Мейт Ентік з колекції Ентік Монопол", на неправильно прочитаном як "Плитка (20x20) Антікьуе Бланко Мате Антікьуе з колекції Антікьуе Монополе". Виробник цієї плитки Monopole може бути помилково написаний як Monopole, Monopol, Монопол, Монополе і навіть як Ьщтщзщду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 12.23 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Monopole |
| Серія | Antique Monopole |
| Найменування 2 | Antique Blanco Mate |
| Колекція | Antique |
| У палеті м.кв. | 95 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 8 мм |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (25 шт.) |
| Штук в упаковці | 25 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




3 reviews for Плитка (20x20) Antique Blanco Mate - Antique з колекції Antique Monopole