

Керамічна плитка Плитка (20x20) 2020SM156AZ S. Xviii M.156Az - Siglo XVIII з колекції Siglo XVIII Cobsa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (20x20) 2020SM156AZ S. Xviii M.156Az - Siglo XVIII найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5014 Голубино-синій Pantone 7451. |
Плитка (20x20) 2020SM156AZ S. Xviii M.156Az - Siglo XVIII з колекції Siglo XVIII Cobsa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (20x20) 2020SM156AZ С. Звііі М.156ез Сігло Звііі з колекції Сігло Звііі Кобсєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (20x20) 2020SM156AZ С. Ксвііі М.156аз Сігло Ксвііі з колекції Сігло Ксвііі Собса". Виробник цієї плитки Cobsa може бути помилково написаний як Cobsa, Cobs, Кобсєй, Собса і навіть як Сщиіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 19 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Cobsa |
| Серія | Siglo XVIII Cobsa |
| Найменування 2 | 2020SM156AZ S.XviiiM.156Az |
| Колекція | Siglo XVIII |
| У палеті м.кв. | 63 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (25 шт.) |
| Штук в упаковці | 25 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 2020SM156AZ |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | бежевий |
| hsv(220,25,71) HEX: #8897b5 RGB: 136, 151, 181 | RAL Design: 280 60 20 Misty Violet (Фіолетовий Туман)RAL Classic: 5014 Голубино-синійPantone: 7451 7451 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(210,40,59) HEX: #5a7896 RGB: 90, 120, 150 | RAL Design: 260 50 20 Doves Blue (Голубино-Синій)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 646 646 | |
| hsv(210,44,53) HEX: #4c6987 RGB: 76, 105, 135 | RAL Design: 270 40 20 Parlour Blue (Салонний Синій)RAL Classic: 5007 Діамантово-синійPantone: 646 646 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка (20x20) 2020SM156AZ S. Xviii M.156Az - Siglo XVIII з колекції Siglo XVIII Cobsa