

Керамічна плитка Плитка (20x20) 2020SM137R S. Xviii M.137R - Siglo XVIII з колекції Siglo XVIII Cobsa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (20x20) 2020SM137R S. Xviii M.137R - Siglo XVIII найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2708. |
Плитка (20x20) 2020SM137R S. Xviii M.137R - Siglo XVIII з колекції Siglo XVIII Cobsa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (20x20) 2020SM137R С. Звііі М.137р Сігло Звііі з колекції Сігло Звііі Кобсєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (20x20) 2020SM137R С. Ксвііі М.137р Сігло Ксвііі з колекції Сігло Ксвііі Кобса". Виробник цієї плитки Cobsa може бути помилково написаний як Cobsa, Cobs, Кобсєй, Кобса і навіть як Сщиіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 19 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Cobsa |
| Серія | Siglo XVIII Cobsa |
| Найменування 2 | 2020SM137R S.XviiiM.137R |
| Колекція | Siglo XVIII |
| У палеті м.кв. | 63 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (25 шт.) |
| Штук в упаковці | 25 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 2020SM137R |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(340,30,59) HEX: #966978 RGB: 150, 105, 120 | RAL Design: 360 50 20 Copper Pink (Рожева Мідь)RAL Classic: 4009 Пастельно-фіолетовийPantone: 5135 5135 | |
| hsv(0,22,53) HEX: #876969 RGB: 135, 105, 105 | RAL Design: 030 50 10 Earth Red (Земельно-Червоний)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка (20x20) 2020SM137R S. Xviii M.137R - Siglo XVIII з колекції Siglo XVIII Cobsa