Плитка (20x20) 1052970 Havana Sky(Blu) - Havana з колекції Havana Serenissima
Serenissima

Керамічна плитка Плитка (20x20) 1052970 Havana Sky(Blu) - Havana з колекції Havana Serenissima виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (20x20) 1052970 Havana Sky(Blu) - Havana найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-Ожиновий Pantone 535. |
Плитка (20x20) 1052970 Havana Sky(Blu) - Havana з колекції Havana Serenissima може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (20x20) 1052970 Хевенєй Скай(бла) Хевенєй з колекції Хевенєй Саренісшімєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (20x20) 1052970 Хавана Скі(блу) Хавана з колекції Хавана Сереніссіма". Виробник цієї плитки Serenissima може бути помилково написаний як Serenissima, Serenissim, Саренісшімєй, Сереніссіма і навіть як Іукутшіішьф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 20.3 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Serenissima |
| Серія | Havana Serenissima |
| Найменування 2 | 1052970 HavanaSky(Blu) |
| Колекція | Havana |
| У палеті м.кв. | 55,12 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,04 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1.04 м.кв. (26 шт.) |
| Штук в упаковці | 26 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | 1052970 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(240,10,59) HEX: #878796 RGB: 135, 135, 150 | RAL Design: 290 60 10 Lavender Blossom Grey (Сірий Квітка Лаванди)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 535 535 | |
| hsv(240,11,53) HEX: #787887 RGB: 120, 120, 135 | RAL Design: 290 50 10 Ash Mauve (Ліловий Попіл)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка (20x20) 1052970 Havana Sky(Blu) - Havana з колекції Havana Serenissima